bilenokur.com logo

Çiftlik bank - Sahibi Mehmet Aydın Kimdir ? Oyunu ve Kazanç Nasıl Sağlanıyor

Çiflikbank nedir Nasıl kazanç sağlanır Çiftlik bank sucukları Mehmet aydın çiftlik bank facebook sayfası.Çiftlik bank evinizde,işyerinizde,cebinizde ve hatta a...

Çiftlik bank -  Sahibi Mehmet Aydın Kimdir ? Oyunu ve Kazanç Nasıl Sağlanıyor


Çiftlik bank : Gerçek dünya ile sanal alemi bir araya getiren oyun oynarken kazanç elde edebileceğiniz Mehmet Aydın tarafından kurulan bir oyundur.

Çiftlik bank nedir ? Nasıl oynanır ?
Çiftlik Bank, oynadıkça kazandıran kazandırdıkça oynanan yeni nesil multiplayer hobi çiftlik oyunudur. Oyun oynayarak gerçek para kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Çiftlik bank kimin ?  Mehmet Aydın kimdir ?

27 yaşında genç bir yazılımcı Mehmet Aydın. Ailesinden gelen arıcılık mesleğini geliştirmek ve kazanmak için aklına gelen bu sistemle hem kazanmış hem de kazandırmış. İlk etapta Ordu, Giresun, Artvin gibi şehirlerde devletin vermiş olduğu desteklerin de katkısıyla arıcılık kovanları ile işe koyulur. Kış mevsiminde arılardan çok fazla veril alınamamasını dezavantaj olarak görerek farklı bir alanda bu sistemin kullanıcılarından da destek alarak Bursa-Karacabey’de küçük ve büyükbaş çiftliği kurulur.Kullanıcılara vaat edilen kar miktarını kusursuz olarak dağıtarak, güvenilir bir firma yolunda ilerleme katetmektedir..

Mehmet Aydın Çiftlik Bank Oyunu ailesini genişletirken, biriken miktarı 4-5 ay sonra 250 büyükbaş hayvan kapasiteli çiftliğini de Bursa-İnegöl’de açar. Farklı sektörleride denemeye karar veren Çiftlik Bank projesi yumurta ve tavuk sektörüne adım atarak, Manisa’da aylık 1.500.000 yumurta üretimi gerçekleştirme kapasitesine sahip ilk tavuk ve yumurta çiftliğini kurdu Yatırımlarının son hızla devam edeceğini dile getiren Mehmet Aydın, yatırımcılarına aynı güven ve istikrarda devam ederek her iki tarafında kazanmasını dile getirmektedir.

10 Aylık süreçte hiçbir üyesini mağdur etmeyen Çiftlik Bank Projesi & Oyun’unun güven ve istikrarla devam etmesini hem bir yatırımcı olarak, hem de ülkemizin üretim gücünün ve istihdamının artması için canı gönülden istiyoruz. Yukarıda anlatmış olduğumuz bilgiler ne Çiftlik Bank Şirketi açıklamaları ve verilen bilgiler neticesinde derlenerek düzenlenmiştir.

Çiftlik Bank projesi oyun olmanın yanı sıra bir yatırım portalıdır. Çiftlik Bank projesi 15.08.2016 tarihinde yatırımlarına başlamış, 17 trilyon gibi bir yatırımla (Türkiye’de) şuanda 60’a yakın kişiye direkt olarak 30.000 kişiye de dolaylı yoldan istihdam& kazanç sağlamaktadır. Yaklaşık 10 aylık süreç içerisinde hiç kimseyi mağdur etmemiş, bundan sonraki süreçte de üzücü durumların bulunmamasını temenni ediyoruz.

Çiftlik Bank kendini ne kadar bir oyun olarak tanımlasada aslında büyük karlar elde edebileceğiniz bir yatırım aracıdır. Yaptığınız gerçek yatırımlar ile çeşitli hayvanlar satın alabiliyorsunuz ve Çiftlik Bank sitesine yapacağınız düzenli ziyaretler ile gerçek para kazanıyorsunuz. Çiftlik Bank ise sizin yaptığınız yatırımları gerçek anlamda hayvan ve arazi satın alımları ile değerlendiriyor. Sistemde hayvanların ömrü genel olarak 365 gündür. Saanen keçisi bu konuda istisnadır ve ömrü 700 gündür. Yatırdığınız tutarı 4-6 ay arasında geri almış oluyorsunuz ve bundan sonraki aylar kazandığınız her kuruş sizin kar hanenize yazılıyor. Hayvanın sanal ömrü sona erdiğinde o hayvandan daha fazla gelir elde edemiyorsunuz ve yeni yatırımlar yapmanız gerekiyor.

Düzenli ve mantıklı bir şekilde Çiftlik Bank'ta vakit geçirdiğiniz de yaptığınız 1000 TL'lik bir yatırım 1 sene sonra size en az 2500,00 TL olarak geri dönüyor. Maksimum seviye de faydalanmanız durumunda ise 1000 TL başına 3300 TL'ye kadar kazanabilirsiniz.

Çiftlik bank güvenilir mi?

Çiftlik Bank ne kadar güvenilir?

Herkesin merak ettiği soruya gelelim... Çiftlik Bank gerçekten güvenilir mi? Paramızı yatırıyoruzda ya yarın batarsa ne olacak?

Görünen o ki şuan için işler iyi gidiyor. Sosyal medya paylaşımlardan takip edebildiğimiz kadarıyla Çiftlik Bank büyük oynuyor. Yaptığı yatırımları da gerek paylaştığı videolar ile gerektiğinde ise belge paylaşımları belgeliyor. Bu da sistemin PONZİ olmadığını kanıtlıyor. (PONZİ anlamını öğrenmek için tıklayın).

Taahhüt miktarı ne kadar?

Herhangi bir sebepten dolayı Çiftlik Bank iflas bildirmek zorunda kalırsa, şirket en az yatırdığınız miktarı geri ödeneceğine dair taahhütte bulunuyor. Bunuda size vereceği ıslak imzalı bir sözleşmeyle resmi kılıyor.

Hangi şartlarda sözleşme alabilirim? 

En az 5000,00 TL'lik yatırım karşılığında 'Çiftlik Bank Canlı Destek' birimi ile irtibata geçerseniz 15 gün içerisinde belirttiğiniz adrese sözleşmeniz gönderiliyor.

  Sizde çiftlikbank hakkında tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !

Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın