bilenokur.com logo

İnstgramda Yeni Kazanç Dönemi

Siz de bir micro influencer olarak instgram hesabınız üzerinden kazanmaya başlayabilirsiniz....

İnstgramda Yeni Kazanç Dönemi


İnstgramda Yeni Kazanç Dönemi!

  Son yıllarda instgram en popüler sosyal medya araçlarından biri haline geldi. İnstgramın popülerliği ve geniş kitlelere hitap etmesiyle instgram üzerinden de yeni bir kazanç sektörü ortaya çıktı. Büyük kitlelere ulaşan, yüksek takipçisi olan instgram hesabı sahibi kişiler fenomen olarak yüksek rakamlara reklam alarak instgram üzerinden kazanç furyasını da başlatmış oldular. İnstgram üzerinden kazanç sağlayan yüksek takipçisi ve etkileşimi yüksek fenomenler, influencer olarak nitelendirilmektedir. 

    İnfluencerlar, instgram ortamında etki alanı büyük hatta takipçileri üzerinde etkisi olan instgram fenomenleridir. Yakın bir dönemde ise bir çok marka takipçi sayısı 1K ile 5K arası (takipçi sayısı düşük) olan etkileşimi yüksek hesap sahiplerini, yani micro influencerları tercih etmeye başladı.Micro influencerların markalar tarafından tercih edilmeleri ve instgram sayfalarında daha düşük ücretle reklam almalarıyla instgramda yeni kazanç dönemi de başladı.

Micro İnfluencerlar:

    Siz de micro influencer olarak instgram sayfanıza marka reklamları alabilir ve instgramda yeni kazanç dönemini fırsata çevirebilirsiniz. Micro influencer olarak sayfanıza reklam almak için micro influencer marketing sitelerine üye olup, kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir micro influencer olarak instgramda yeni kazanç dönemini sizlerle paylaşmak istedim. Herkese bol kazançlar dilerim.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !

Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın