bilenokur.com logo

Siz de Bir Fenomen Olabilirsiniz!

İnstgramda fenomen olmanın yolları...

Siz de Bir Fenomen Olabilirsiniz!


Siz de Bir Fenomen Olabilirsiniz!

    Son yıllarda sosyal medyanın çok popüler olması ve büyük kitlelere hitap etmesiyle fenomen denilen, sosyal medya üzerinden yüksek kazançlar sağlayan kişiler de hayatımıza girdi. Bununla sosyal medya üzerinden kazanç sağlamak ve hatta fenomen olmak bir çok insanın amacı haline geldi. Günümüzde bir futbolcu yada bir TV yıldızı sosyal medya hesabıyla fenomen olurken, sıradan insanların da fenomen olduğu bir döneme girdik. İnstgramın en popüler sosyal medya kanalı olmasıyla instgram hesabı olan herkes artık potansiyel bir fenomen adayı oldu.

İnstgramda Fenomen Olmanın Yolları:

*Öncelikle instgram sayfanıza belirli bir kategori üzerine olmalı. Örneğin:Gezi, makyaj , spor v.b

*Sayfanızın ilgi alanı doğrultusunda takipçileri bunaltmayacak sıklıkta paylaşımlar yapmalı ve sayfanızın güncelliğini korumalısınız.

*İnstgram görsellik üzerine bir alan olduğu için, paylaşımlarınızın fotoğraf kalitesinin de oldukça kaliteli olması gerekir

*Kullandığınız etiketler sayfanızın içeriğine uygun olmalı, aksi taktirde geçici rakipler sayfanıza bir şey kazandırmaz.

*En önemli detay ise sayfanızın özgün olması. Sizi takip eden kişiler sayfanızın özgünlüğüne gelir.

Yukarıda yazılı detaylara önem verdiğiniz sürece sayfanızın takipçi kitlesi her geçen gün artacak ve sizi fenomen olmanıza adım adım yaklaştıracaktır.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !

Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın